top of page

עדי מיכאל

לפני כמה חודשים הגעתי ללירן להתאמן, במטרה שילווה אותי בתהליך הרזיה גדול, סקפטית.

מהר מאוד הבנתי שכאן כדאי לי להשקיע את כל הקופה.

זיהיתי בלירן מאמן ואדם שאין שני לו. עתיר ידע וניסיון, הקשבה ורגישות שאפשרו לי להאמין בו ולסמוך עליו שיהיה איתי לאורך הדרך.
ובדרך, גיליתי את המחויבות ההדדית באימון האישי והרצון להיות בטוחה, מצליחה ובכושר – כמוהו.
עוד גיליתי שחדר כושר אינטימי יכול להיות סביבה נעימה לתרגילים ולשיחות שביניהם, שתמיד מלווים בחיוך באווירה כייפית וקלילה.
החששות מאחוריי ואני הבנתי לראשונה מהי משמעות ההתמדה. התוצאות ממשיכות להגיע, אני מרגישה טוב ואוהבת לבוא להתאמן...
מוכשר בתחומו.
מקצוען אמיתי.
עושה הבדל בחייהם של אחרים.

אינג' חזי שורצמן

מהנדס תנועה ובטיחות ראשי חברת PFI כבישים.

לירן הינו המאמן האישי שלי מזה שנה וחצי. מזה חצי שנה גם של אשתי באימונים זוגיים. קצרה היריעה מלתאר את מקצועיותו של לירן. בתחילת הדרך, הקדיש לירן זמן רב, לחקר ולמציאת פרופיל האימונים ההולם המבוסס על המקצוע שבו אני עוסק, אורחות חיי וכמובן פרמטרים נמדדים כדוגמת משקל, גובה ומדדים נוספים. לירן "תופר" תכנית אימונים אישית תוך כדי ניטור ומדידה של אותם פרמטרים לאחר מספר אימונים מתוכנן.

התוצאות היו מוכחות ונראו גם באופן חזותי. הרגשתי לאחר תקופה קצרה בכושר מלא ואף קיבלתי מחמאות, אם יותר לי לציין, מסביבתי הקרובה.
היום לירן מאמן בנוסף גם את אשתי באימונים זוגיים. 
חלוקת הזמן באימון והקפדה על אחרון הפרטים, הינה ראוייה לציון וניכרת בכל דקה של האימון.
אני ממליץ בחום. התוצאות הינן בטוחות.

 

אלי קרקו

אני בן 47 ובכל חיי לא רצתי יותר מקילומטר בודד (זאת רק אם הייתי מוכרח) כיום אני רץ 2-3 ק"מ באימון ועוד. ללירן הגעתי לפני כחצי שנה, דרך המלצת חברים טובים לעבודה וזאת בשל השמנה ניכרת מחוסר בפעילות גופנית, פעילות יושבנית ממושכת וזלילה ללא גבולות. כיום התוצאות מדברות בעד עצמן השלתי כבר כ-20 ק"ג ממשקלי הפכתי לחטוב ושרירי יותר.

לירן הניפלא מחויב ומסור באופן מלא לתהליך ולשינוי תוך כדי מתן בקרה מתמדת על תפריט התזונה, תוצאות בדיקות הדם והתאמת מגוון האימונים למצבי המשתנה. לדעתי, אין ספק שזכיתי מבחירתי בלירן למקסימום התוצאות במינימום הזמן. ממליץ בחום לבחור בלירן.

זיכרו אתם גם צריכים לבוא עם הרבה מוטיבציה נחישות והתמדה.בהצלחה! 

מיכל גילדור

התחלתי להתאמן עם לירן לפני כ- 3 שנים. ברצוני לציין את המקצועיות, המסירות, הנחישות והידע הרב של לירן.

לירן משלב ידע מקצועי רב הן בנושא תזונה והן בנושא אימונים וכושר ומספק למתאמנים אצלו תמיכה רבה, מחויב להם, ניכר שהצלחתם חשובה לו מאוד והעבודה המשותפת מתבצעת ברגישות רבה, בנועם הליכות ובאווירה נעימה.

ממליצה בלב מלא

פרופ' יעקב יהב
מנהל מרכז רפואי קפלן ובי"ח הרצפלד.

התחלתי בפעילות גופנית מסודרת מלווה בדיאטה מאוזנת וקלה ביותר לפני כשנתיים. כמי שלא עסק בספורט מסודר שנים גם ירדתי כ- 20 ק"ג במשקל וגם הפעילות הגופנית הפכה להיות חלק מחיי. כל זאת בזכותו של לירן. 

איש מקצוע מהמעלה הראשונה חביב נעים הליכות ידען יודע לדרוש ובמיוחד מביא תוצאות.

צביקה פינקלשטיין

לירן מלווה אותי כבר 7 שנים, תחילה כמאמן אישי ואח"כ כחבר, יועץ ומורה דרך.

כאחד שמתעסק בתחום הכושר כבר 5 שנים, אני חייב הרבה מהידע שלי והיכולות שפיתחתי ללירן ולרצון הענק שלו לרתום את כל הניסיון והידע שלו לטובת הגשמת המטרה.

ממליץ בחום!

אילנה מרקוביץ

הגעתי ללירן לפני כשנתיים עייפה ומיואשת מדיאטות.

קבלתי תפריט ותכנית אימונים ויצאתי לדרך בלי הרבה אמונה שהפעם זה יצליח.

בעקבות ההדרכה והייעוץ המקצועי של לירן ירדתי במשקל, ירדתי בהיקפים הכושר בשיא והחיים יפים.

לירן אינו רק תזונאי ומדריך כושר מקצועי ומסור אלא גם שותף מלא לתהליך כולו, תומך ומעודד ברגעי משבר, תמיד עם עצות טובות ומדויקות, חיוך ומילה טובה, לא מוותר עד להשלמת המשימה.

מומלץ בחום לכל מי שחולם על ירידה במשקל להגיע ללירן ולהגשים חלומות.

טל רותם

בעזרת לירן הורדתי 10 ק"ג ב-4 חודשים, ומאז (לפני שנה) אני שומר על המשקל באמצעות המלצות לדיאטה מאוזנת ואימוני כושר אישיים שהוא מעביר לי. אין ספק, שההכרות והעבודה עם לירן שינו לי את אורחות החיים, התפיסה וחשוב מכל את הבריאות וההרגשה הכללית.

ספי סמדר

ההקפדה, התחושה שאתה לא לבד, היד שמונחת על הכתף שמחזקת בך את הידיעה שאתה לא לבד, ואתה יכול עוד, זה הרבה מעבר למותרות עבורי, זה הכוח לעשות ולעשות נכון. 

נעה כץ

המקום שהוא בדיוק בשבילי - קרוב לבית וגם קצת בית. גמיש בזמנים, ציוד מקצועי, הדרכה אישית מעולה, יחס חם ואישי ואווירה משפחתית. מענה ויעוץ לכל שאלה ....

והכי חשוב.... רואים תוצאות!!!!

bottom of page